Pár obrázků z nové adventury

Oproti Lovu mamuta je tento projekt starší a také mnohem obsáhlejší. Zatím se hra nachází přibližně v 80 % vývoje, jak jsem však již psal, těch zbývajících 20% nebude vůbec lehkých.

Nechtěl jsem dělat adventuru, ve které bude hráč od začátku vědět, v jakém prostředí se nachází. Původně jsem se snažil zcela odprostit herní svět od našeho. To ale dost dobře nelze, protože stále chápeme konkrétní symboly určitým způsobem změnit základy fungování těchto symbolů by bylo asi dost matoucí.

obrazek z adventury
Jedna ze scén

Jak je vidět na okolních obrázcích, hlavní roli má jakýsi třínohý tvor. Musím říct, že animovat pohyb třínohého stvoření není jednoduché. Člověk se ani nemá příliš čeho chytit.

obrázek z adventury 2
Pouštní scéna

Co tedy zbývá dodělat? Lokace, postavy, texty a příběh je hotový. Zbývají dodělat několik hádanek a asi milion nedodělávek…

scena z adventury 3
Scéna z jeskyně

Hru bych rád dokončil do Vánoc. Už se mi povalovala na disku příliš dlouho a myslím, že by bylo škoda to nechat u ledu. Jinak pracovní název je zatím Basis Octavus

3 komentáře u „Pár obrázků z nové adventury“

  1. Vyzerá to naozaj pekne, pracuje sa ešte na hre? Rád by som to videl dokončené :-) Inak čo sa autora hry týka, strašne mi nick ‚Kraaca‘ nekoho pripomína len neviem koho. Nevenoval si sa niekedy pred rokmi inej tvorbe? (diskmag, iná PC hra a pod?)

    Odpovědět

Napsat komentář